گیربکس نیسان پاترول

آیا در عوض کردن دنده های پاترول مشکل دارید؟ آیا دنده های خودرو به درستی در جای خود قرار نمی گیرد؟ وقتی دنده را عوض می کنید بوی غیر معمولی ظاهر می شود؟ یا صدای نگران کننده ای را از خودرو می شنوید؟ با هر ناهنجاری که مواجه می شوید، بهتر است به تعمیرات گیربکس پاترول خود فکر کنید. عوامل متعددی می توانند باعث خرابی شوند: رسوب روان کننده، سبک رانندگی، شرایط جاده، فرسودگی قطعات …. با این حال مطمئن باشید، یک راه حل برای هر مشکلی وجود دارد.

اولین پاترول ها که همان پاترول  4w60  و سپس 60 هستند با گیربکس دستی 3 یا 4 سرعته به بازار تحویل داده شدند. سپس پاترول هایی که از سال 1988 تا 1998 تولید شدند با توان 92 اسب بخار و 116 اسب بخار و با  گیربکس 5 سرعته دستی تولید شدند و به بازار عرضه شدند.

می توان گفت بیشترین تغییرات پاترول در سال 2010 صورت گرفته است. به عنوان مثال نسخه 5.6 لیتری با قدرت 321 اسب بخار، با گیربکس 5 سرعته دستی و 6 سرعته اتوماتیک در دسترس است. همینطور، نسخه 405 اسب بخاری با BVA 7 سرعته به بازار عرضه شده است.

بنابراین سال تولید یک مبنای قابل اعتماد برای شناسایی نوع گیربکس نصب شده در پاترول شما است. با شناسایی موتور، اطلاعات بیشتری به دست می آورید. به عنوان مثال، گیربکس پاترول 3.3 و گیربکسی که با موتورهای V8 5.6 یا 2.8 TD عرضه می شود، قابل تعویض نیستند.

تعمیرات گیربکس پاترول

برای هر گونه ایراد در گیربکس نیسان پاترول باید آن را  به یک تعمیرکار پاترول متخصص بسپارید. زیرا دستکاری ها همیشه حساس هستند. علاوه بر این، مراحل زیادی برای انجام یک بررسی مناسب و تایید دقیق مشکل وجود دارد. برخی مطالب یا نشانه‌های اساسی که در اینترنت یافت می‌شوند صرفا برای آگاهی است و اجازه مداخله مناسب را به شما نمی‌دهند.

بنا به آنچه که گفته شد تعویض یا تعمیرات گیربکس پاترول تنها در صورتی می تواند موثر باشد که قطعاتی را که با نسخه پاترول شما سازگاری دارند به درستی انتخاب کنید. در واقع، آفرود از زمان شروع تولید در سال 1951، راه طولانی را پیموده است. بنابراین جای تعجب نیست که انتقال از یک نسخه به دیگری متفاوت باشد.

اگر به دنبال یک تعمیرگاه پاترول هستید ما پیشنهاد می کنیم به مرکز تعمیرات گیربکس پاترول در تهران مراجعه کنید تا شما را راهنمایی کنند. سپس می توانید با آرامش کامل به تعمیرات فکر کنید.

تعمیرات گیربکس پاترول در تهران و کرج

گیربکس پاترول برای به حرکت درآوردن چرخ ها، قدرت را از موتور به مقدار صحیح انرژی چرخشی و گشتاور دریافت و به چرخ ها منتقل می کند.

گیربکس ها پیچیده هستند، اما مشکلات ناشی از آنها پایان کار خودرو نیست. برای جلوگیری از آسیب بیشتر و دریافت کمترین قیمت، همیشه گیربکس خود را برای تعمیر به تعمیرکار پاترول متخصص بسپارید تا مطمئن شوید گیربکسی که دریافت می کنید کیفیت های لازم را دارد. متخصصان مرکز تعمیرات گیربکس پاترول در تهران تمام تلاش خود را می کنند تا قابلیت و کیفیت کار خود را بهینه کنند.

یک مکانیک پاترول در مرکز تعمیرات گیربکس پاترول در تهران هرگونه پیکربندی گیربکس را از زاویه راست، اکسترودرهای تک، اکسترودرهای دوتایی، ترکیب دنده در معرض تنظیمات برج خنک کننده و موارد دیگر تعمیر می کند.

تعمیرگاه مستر آفرود

تعمیرگاه پاترول مستر آفرود به عنوان یکی از مراکز تعمیرات گیربکس پاترول در تهران با کادر متخصص خود می تواند گیربکس و کاهنده سرعت را سرویس و تعمیر کند. مکانیک پاترول کل گیربکس را برای مسائلی مانند ترک و بریدگی در شفت دنده و یاتاقان ها بررسی و ارزیابی می کند. وقتی کارش تمام شد، تمام تعمیرات مورد نیاز را به شما اطلاع خواهد داد. متخصصین مستر آفرود گیربکس شما را با بالاترین استانداردها تعمیر خواهند کرد. کیفیت خدمات برای تعمیرگاه پاترول مستر آفرود از اهمیت بالایی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *