نیسان پاترول

پاترول یک ماشین شاسی‌بلند دو دیفرانسیل است. این خودرو اولین بار در شرکت نیسان ژاپن تولید شده است. پاترول در چندین مدل برای سلایق مختلف، یک خودرو آفرود (کویری و کوهستانی) محسوب می شود. توسعه تکنولوژی در صنعت خودرو و استفاده از آن در ساخت پاترول باعث شهرت جهانی این خودرو شد. طوری که در کشورهایی چون انگلستان، آلمان، اسپانیا و بلژیک خط تولید این خودرو را ایجاد کردند. آمریکا تا کنون چند نسل مختلف از نیسان پاترول تولیدکرده است که آخرین نسل این خودرو را در سال ۲۰۱۰ به بازار عرضه شد.

تعمیرات موتور پاترول

چند نشانه آشکار وجود دارد که موتور پاترول شما احتمالا ایراد دارد و لازم است به تعمیرکار پاترول مراجعه کنید. هنگامی که صدای تق تق از داخل موتور پاترول خود بشنوید، هنگامی که دود از اگزوز خارج شود، هنگامی که مایع خنک کننده از بین برود، هنگامی که ماشین روشن نشود یا موتور مسدود شود.

وقتی ایرادی در موتور پاترول به وجود می آید باید تصمیمی گرفته شود. آیا ماشین جدیدی می‌خرید، یا موتور را تعمیر یا تعویض می‌کنید؟ احتمالا دلبستگی شخصی به پاترول و عملکرد آن سبب می شود تعمیر موتور را به گزینه‌ای مناسب تر و مقرون به صرفه تر تبدیل کند.

تعمیرات موتور پاترول چیزی نیست که بخواهید در خانه به آن بپردازید. فقط یک مکانیک پاترول حرفه ای  و با تجربه در تعمیرگاه پاترول باید این کار را انجام دهد.

یک تعمیرکار پاترول موتور را از خودرو خارج می‌کند. سپس موتور را بررسی می‌کند که کدام قطعات باید تعمیر یا تعویض شوند و دوباره آن را کنار هم قرار می‌دهد. اگر برای بازگرداندن نیسان پاترول خود به جاده عجله دارید، تعمیرکار ممکن است به شما پیشنهاد کند موتوری را که قبلاً تعمیر شده است بخرید و موتورها را عوض کنید. تعویض یک موتور سوخته با موتوری که کار می کند، می تواند در زمان شما صرفه جویی کند.

تعمیرات موتور پاترول در تهران و کرج

تعمیرات موتور پاترول می تواند شامل تعویض واشر سر، تسمه، یا آب بندی تابه روغن باشد. اگر تعمیرات زود انجام شود به قسمت های دیگر موتور آسیب نمی رسد. اما در صورت نادیده گرفتن، همین ایرادات جزئی منجر به تعمیر و تعویض پر هزینه موتور می شود.

زمانی که برای تعمیر وسیله نقلیه خود به مرکز تعمیرات موتور پاترول در تهران مراجعه می کنید خیالتان راحت باشد. زیرا مکانیک پاترول این مرکز، کل موتور را به دقت بررسی می کند تا متوجه شود که نقص در کجا وجود دارد. همچنین شما را در جریان هرگونه نقص احتمالی که در قسمتهای دیگر ممکن است وجود داشته باشد قرارمی دهد. سپس اصول نگهداری پیشگیرانه را به شما آموزش می دهد.

مرکز تعمیرات موتور پاترول در تهران با سالها تجربه ای که دارند معتقد هستند مراقبت و چکاپ هرچند ماه یک بار خودرو می تواند باعث کاهش تعمیرات پر هزینه شود. تعویض موتور یکی از پر هزینه ترین تعمیرات است که توصیه های پیشگیرانه  مرکز تعمیرات موتور پاترول در تهران به شما کمک می کند تا به هر قیمتی از آن جلوگیری کنید. بنابراین تشخیص خدمات تعمیر موتور نیسان پاترول نیز در مورد تعمیر و نگهداری خودرو برای شما بسیار سودمند خواهد بود.

تعمیرگاه تخصصی آفرود

مستر آفرود به عنوان یک مرکز تعمیرات موتور پاترول در تهران یک تیم با استعداد و با تجربه از متخصصان نیسان پاترول دارد که آماده بازرسی خودروی شما و شناسایی علت اصلی مشکل هر سرویس نیسان پاترول هستند. پس از بازرسی کامل خودرو، گزارشی با قیمت برآورد شده تهیه می کنند و پس از تایید مالک، کارشناسان مستر آفرود شروع به تعمیر خودرو می کنند. تیم تعمیرگاه پاترول مستر آفرود معتقد هستند که فرهنگ حرفه ای، صداقت و قابلیت اطمینان را ترویج می کنند. بنابراین هر مشتری با لبخندی از رضایت تعمیرگاه پاترول مستر آفرود را ترک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *